Instrukcja łatwej konfiguracji Ge Jrs04gp1

Instrukcja łatwej konfiguracji Ge Jrs04gp1 zawiera wszystkie informacje niezbędne do poprawnego skonfigurowania produktu. Zawiera informacje o wszystkich dostępnych funkcjach i instrukcje, jak w pełni wykorzystać produkt. Instrukcja zawiera również informacje na temat jak łatwo i szybko skonfigurować produkt i jakie opcje są dostępne, aby uzyskać jak najlepszą wydajność. Instrukcja jest bardzo przydatna szczególnie dla początkujących, ponieważ zapewnia prosty i wyjaśnia wszystkie kroki do zrealizowania.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja łatwej konfiguracji Ge Jrs04gp1

W tej szczegółowej instrukcji omówimy konfigurację routera Wi-Fi D-Link DIR-300 (NRU) do pracy z dostawcą Internetu Dom. ru. Obejmie to utworzenie połączenia PPPoE, utworzenie punktu dostępowego Wi-Fi na tym routerze oraz zabezpieczenie sieci bezprzewodowej.

Instrukcja jest odpowiednia dla następujących modeli routerów:

 • D-Link DIR-300NRU B5 / B6, B7
 • D-Link DIR-300 A / C1

Podłączanie routera

Z tyłu routera DIR-300 ma pięć portów. Jeden z nich jest przeznaczony do podłączenia kabla dostawcy, cztery inne do przewodowego połączenia komputerów, smart TV, konsol do gier i innego sprzętu, który może pracować z siecią.

Tylna strona routera

Aby rozpocząć konfigurowanie routera, podłącz kabel Dom. ru do portu internetowego urządzenia i podłącz jeden z portów LAN do złącza karty sieciowej komputera.

Włącz zasilanie routera.

Ponadto przed uruchomieniem ustawień, upewnij się, że ustawienia połączenia przez sieć lokalną na komputerze są ustawione automatycznie, aby uzyskać adres IP i adresy DNS. Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności:

 • W Windows 8 otwórz pasek boczny Charms po prawej stronie, wybierz Ustawienia, następnie Panel sterowania, Centrum sieci i udostępniania. Wybierz "Zmień ustawienia adaptera" z menu po lewej stronie. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę połączenia sieciowego, kliknij "Właściwości". W wyświetlonym oknie wybierz "Internet Protocol Version 4 IPv4" i kliknij "Właściwości". Upewnij się, że parametry automatyczne są jak na zdjęciu. Jeśli tak nie jest, zmień odpowiednio ustawienia.
 • W systemie Windows 7 wszystko jest podobne do poprzedniego, tylko dostęp do panelu sterowania uzyskuje się poprzez menu startowe.
 • Windows XP - te same ustawienia znajdują się w folderze połączeń sieciowych w panelu sterowania. Przechodzimy do połączeń sieciowych, klikamy prawym przyciskiem myszy na połączenie LAN, upewniamy się, że wszystkie ustawienia są poprawne.

poprawne ustawienia LAN dla DIR-300

Instrukcja wideo: konfiguracja DIR-300 z najnowszym oprogramowaniem dla Dom. ru

Nagrałem samouczek wideo dotyczący konfiguracji tego routera, ale tylko z najnowszym oprogramowaniem. Być może łatwiej będzie komuś zaakceptować informacje. Jeśli cokolwiek, możesz przeczytać wszystkie szczegóły w tym artykule poniżej, gdzie wszystko jest opisane szczegółowo.

Konfiguracja połączenia dla Dom. ru

Uruchom dowolną przeglądarkę internetową (program używany do uzyskania dostępu do Internetu - Mozilla Firefox, Google Chrome, Yandex Browser lub dowolną inną wybraną) i wprowadź w pasku adresu adres 192. 168. 0. 1, w odpowiedzi na żądanie hasła, wprowadź standard dla D- Połącz login i hasło DIR-300 - admin / admin. Po wprowadzeniu tych danych zobaczysz panel administracyjny do konfiguracji routera D-Link DIR-300, który może wyglądać inaczej:

różne oprogramowanie układowe DIR-300

W przypadku wersji oprogramowania 1. 3. x pierwsza wersja ekranu zostanie wyświetlona w niebieskich tonach, a najnowsze oficjalne oprogramowanie 1. 4. x, dostępne do pobrania ze strony internetowej D-Link, będzie to druga opcja. O ile wiem, nie ma zasadniczej różnicy w działaniu routera na obu firmware z Dom. Niemniej jednak zalecam aktualizację, aby uniknąć potencjalnych problemów w przyszłości. W każdym razie, w tej instrukcji rozważę ustawienia połączenia dla obu przypadków.

Obejrzyj: Szczegółowe instrukcje łatwej instalacji nowego oprogramowania na D-Link DIR-300

Konfiguracja połączenia dla NRU DIR-300 z oprogramowaniem sprzętowym 1. 1, 1. 3 lub innym 1. x

 1. Na stronie ustawień routera wybierz "Konfiguruj ręcznie", wybierz zakładkę "Sieć". Będzie już jedno połączenie. Kliknij na niego i kliknij Usuń, po czym powrócisz do pustej listy połączeń. Teraz kliknij Dodaj.
 2. Na stronie ustawień połączenia, w polu "Typ połączenia", wybierz PPPoE, w parametrach PPP, podaj nazwę użytkownika i hasło podane przez dostawcę, zaznacz "Zachowaj na żywo". To wszystko, możesz zapisać ustawienia.

Konfiguracja PPPoE na DIR-300 z oprogramowaniem 1. 1

Konfiguracja połączenia z NRU DIR-300 z oprogramowaniem sprzętowym 1. 1 (1. x)

 1. W panelu administracyjnym na dole wybierz "Ustawienia zaawansowane", a następnie w zakładce "Sieć" wybierz pozycję WAN. Otworzy się lista z jednym połączeniem. Kliknij na niego, a następnie kliknij Usuń. Zostaniesz przywrócony do pustej listy połączeń. Kliknij "Dodaj".
 2. W polu "Typ połączenia" określ PPPoE, podaj nazwę użytkownika i hasło dostępu do Internetu Dom. ru w odpowiednich polach. Pozostałe parametry można pozostawić bez zmian.
 3. Zapisz ustawienia połączenia. com/img/images/nastrojka-routera-d-link-dir-300-domru_6. png"/>

  Ustawienia WAN dla Dom. ru

  Konfiguracja routerów D-Link DIR-300 A / C1 z oprogramowaniem 1. 0 i nowszym jest podobna do wersji 1. 1.

  Po zapisaniu ustawień połączenia, po krótkim czasie router ustanowi połączenie z samym Internetem, a Ty możesz otworzyć stronę internetową w przeglądarce. Uwaga: aby router mógł łączyć się z Internetem, nie powinno się łączyć zwykłego połączenia z Dom. ru na samym komputerze - po zakończeniu konfiguracji routera nie należy go w ogóle używać.

  Skonfiguruj Wi-Fi i zabezpieczenia sieci bezprzewodowej

  Ostatnim krokiem jest skonfigurowanie bezprzewodowej sieci Wi-Fi. Zasadniczo można go użyć natychmiast po ukończeniu poprzedniego kroku, ale zazwyczaj istnieje potrzeba ustawienia hasła dla Wi-Fi, aby niedbali sąsiedzi nie korzystali z "bezpłatnego" Internetu na własny koszt, przy jednoczesnym zmniejszeniu prędkości dostępu do sieci.

  Jak ustawić hasło dla Wi-Fi. W przypadku oprogramowania sprzętowego 1. x:

  • Jeśli nadal znajdujesz się w sekcji "Ustawienia ręczne", przejdź do zakładki Wi-Fi, podmenu "Ustawienia podstawowe". Tutaj, w polu SSID, możesz podać nazwę punktu dostępu bezprzewodowego, za pomocą którego będziesz identyfikować go wśród pozostałych w domu. Polecam używanie wyłącznie znaków alfabetu łacińskiego i cyfr arabskich, a używanie cyrylicy na niektórych urządzeniach może powodować problemy z połączeniem.
  • Następny element przejdziemy w "Ustawieniach zabezpieczeń". Wybierz typ uwierzytelniania - WPA2-PSK i podaj hasło do połączenia - jego długość musi wynosić co najmniej 8 znaków (litery i cyfry łacińskie). Na przykład używam daty urodzenia mojego syna jako hasła 07032010.
  • Zapisz ustawienia, klikając odpowiedni przycisk. To wszystko, konfiguracja została zakończona, można łączyć się z dowolnego urządzenia, które umożliwia dostęp do Internetu za pomocą Wi-Fi

  Ustawianie hasła dla Wi-Fi

  W przypadku routerów D-Link DIR-300NRU z oprogramowaniem 1. x i DIR-300 A / C1 wszystko wygląda mniej więcej tak samo:

  • Przejdź do ustawień zaawansowanych i na karcie Wi-Fi, wybierz "Ustawienia podstawowe", gdzie w polu "SSID" podaj nazwę punktu dostępowego, kliknij "Zmień"
  • Wybierz element "Ustawienia bezpieczeństwa", gdzie w polu "Typ uwierzytelnienia" określamy WPA2 / Osobisty, aw polu Klucz szyfrowania PSK żądane hasło dostępu do sieci bezprzewodowej, które należy wprowadzić później podczas połączenia z laptopa, tabletu lub innego urządzenia. Kliknij "Zmień", a następnie u góry, w pobliżu żarówki, kliknij "Zapisz ustawienia"

  Na tym wszystkie podstawowe ustawienia można uznać za kompletne. Jeśli coś Ci nie pasuje, spróbuj odnieść się do artykułu Problemy podczas konfigurowania routera Wi-Fi.

  Znaleziono około 60 wyników dla: kenwood ge

  • Korektor KENWOOD GE-1000 potrzebny schemat

   Witam. Od dłuższego czasu poszukuje schematu do korektora Kenwood GE-1000. niestety na necie niczego nie ma, ew. jak juz sie coś znajdzie to w "skromnej" cenie ~5USD. Jeżeli ktoś jest w posiadaniu tegoż schematu to prosiłbym o udostępnienie. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.Pisanie dwóch postów...

   Schematu/instrukcji/artykułu 17 Paź 2007 14:33Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 818

  • Kenwood GE-1100 potrzebna serwisówka lub schemat.

   Problem jak wyżej. Jeśli jestem na złym forum to proszę o przeniesienie.

   Audio Szukam 15 Maj 2010 08:17Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1951

   Kenwood GE-7030 Equaliser Manual/angielski/1991

   Kenwood GE-7030 Equaliser Manual/angielski/1991. pdf

   Radia Samochodowe Instrukcje obsługi 27 Maj 2009 11:03Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2082

   KENWOOD GE-7030 instrukcja obsługi ENGLISH

   KENWOOD GE-7030 instrukcja obsługi ENGLISHProducent: KENWOODModel: GE-7030Jezyk: ENGLISH

   Audio Instrukcje obsługi 23 Sie 2009 16:17Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1701

   Korektor Kenwood GE-940 instrukcja obslugi (EN)

   Instrukcja w jezyku angielskim

   29 Paź 2009 10:16Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1469

   Korektor Kenwood GE-EQ300 Instrukcja obsługi (EN)

   Jezyk angielski, 28 stron.

   30 Paź 2009 11:41Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 804

   Szukam schematu korektora Kenwood GE-760

   WitamJak w temacie. Poszukuję schematu korektora.Instrukcja obsługi również mile widziana

   13 Sty 2012 19:11Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1083

   Korektor Kenwood GE-760. Nie działa wyświetlacz, z korektora wypadł element.

   Znajomy kupił korektor Kenwood GE-760. Po podłączeniu do zasilania okazało się że nie działa wyświetlacz. Pozostałe funkcje działają.Z korektora wypadła tak jakby szklana główka żarówki.Niestety nie mam tego sprzętu na stole i załatwiam to na odległość. Nie wiem co to za wyświetlacz.Czy...

   Audio Serwis 13 Sty 2012 19:33Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1446

   Szukam schematu do equalizera kenwood ge-47

   Jak w temacie.

   04 Maj 2012 18:19Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1084

   Kenwood GE-1100 jaki transformator, zamiennik?

   Witam,Kupiłem korektor GE-1100 bez transformatora i brakuje 2 tranzystorów, które już zamówiłem. W załączniku dodaję schemat.W opisie w schematach transformator jest opisany jako: "L01-3861-08 Transformer".Jakie napięcia wyjściowe powinien mieć transformator zastępczy?

   16 Cze 2012 16:34Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1307

   kenwood GE 1100 - Odwrotne działanie suwaków korektora

   już kiedyś się zwracałem na forum w sprawie tego kenwooda.Udało mi się go uruchomić. W zasadzie wszystko gra, działa poprawie i reaguje na wszystko.Problem tkwi w suwakach... Ich reakcja jest poprawna, ale odwrotna.Jak zmniejszam częstotliwość to ona się zwiększa i analogicznie.W...

   Audio Początkujący 22 Paź 2012 16:49Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 1785

   Koda SW-550 V2, Kenwood GE-820 - Jak podłączyć sub z wzmacniaczem i głośnikami?

   Witam, posiadam w/w amplituner i subwoofer aktywny, sprawa wygląda tak, że subwoofer gra czysto tylko wtedy, gdy podłączony jest do wyjścia REC OUT, jednak musi wtedy być zupełnie wyciszony w komputerze jeden kanał, kiedy są włączone dwa to basu prawie nie ma i jakby się na siebie nakłada czy coś, nie...

   Połączenia urządzeń 14 Mar 2013 11:18Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 2142

   Jak połączyć amplituner Yamaha rx-v463 z korektorem Kenwood ge 7030?

   Witam.Od wczoraj zmagam się bez skutecznie z podłączeniem korektora Kenwood ge 7030 do mojego amplitunera Yamaha rx v463.Do tego mam segment mini dysk Kenwood DM, 3090 i segment CD Pioneer PD 204.Mam też kabel do słuchania muzyki z laptopa.Czy da się podłączyć, żeby wszystko przechodziło...

   22 Kwi 2013 14:21Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 14433

   [Kupię] Potencjometr suwakowy do Kenwood GE-1100

   Witam, poszukuję do korektora Kenwood GE-1100 potencjometr suwakowy z wbudowaną diodą LED-czerwony; wymiary: 75mmx9mmx7mm; travel 60mm; wodzik 15mm.Rezystancja 100 kOhm.Oryginalnie szedł tam potencjometr Alpsa PMRS60112, może być zamiennik z innym kolorem diody, jeśli ktoś posiada coś w tym...

   Elementy elektroniczne Bazar 25 Kwi 2013 12:03Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1635

   poszukuję serwisówki do KENWOOD GE-1100

   Witam pszukuję serwisówki do KENWOODA GE-1100

   16 Cze 2015 17:38Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 720

   Kenwood GE-80 RA-80 PM-80 Instruction Manual

   Kenwood GE-80 RA-80 PM-80 Instruction Manual

   27 Sie 2016 03:31Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 309

   Korektor graficzny Kenwood GE-1100 nie świeci część wyświetlacza VFD

   Witam mam problem z wyświetlaczem jak w temacie, napięcie żarzenia w porządku, widać poziome paski, napięcia które wchodzą na płytke od wyświetlacza +17V i -17V jak w schemacieCo może być przyczyną takiej usterki? Ponadto zauważyłem, że gdy wypinam taśme zasilającą wyświetlacz i wpinam spowrotem to...

   14 Lip 2018 18:36Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1428

   Kenwood GE 7030 - słabo świeci wyświetlacz

   na zdjęciu nie wygląda to tak słabo, ale na żywo jest słabo. Macie pomysł co mogło się popsuć?czy to ze starości i wyświetlacz umiera, czy coś w elektronice, zasilaczu?

   27 Paź 2019 20:31Odpowiedzi: 19 Wyświetleń: 1455

   Equalizer kenwood GE-711 podłączenie - Jak przerobić wejście

   Coś konkretniej? Jakiego urządzenia audio?Konkretnie do radia samochodowego które służy jako element nagłośnienia w garażuPierwszy problem to uruchomic GE 711 okDrugi moze sie okazac trudniejszy wpiac sie do tego radia samochodowego ktore nie posiada -nie przystosowane do tego zabiegu

   Początkujący Naprawy 24 Mar 2020 09:20Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 324

   kenwood GE-850 - Nie załącza się z st-by

   Equalizer kenwood ge-850 świeci się dioda st-by po naciśnięciu przycisku nic się niezmienia nie reaguje.Przycisk st-by sprawny ma przejście.Napięcie zasilające procesor układ IC6 n. 1 oraz n. 64 i 63 napięcie wynosi 4, 8 V.Na diodzie D10 i D11 anoda napięcie 5, 05 V. A już na katodzie tych...

   18 Sty 2022 13:19Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 210

   Kenwood 722 and PROTECT. Turn only the A-722 - no sound.

   Good day. I have a problem with hi-fi system Kenwood 722 (Kenwood GE-277 + A-722). When connected equalizer GE-722, amplifier A-722 PROTECT message appears. If I turn only the A-722 with no EQ, no sound.Please advise.Or at least someone you do not have a service manual?Thank you in advance

   24 Lis 2010 09:06Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1983

   [Szukam] Instrukcja Tuner Kenwood T85. Jak programować stację bez pilota

   Jest to tuner do wierzy systemowej wiec firma Kenwood nie przewidziala dla niego osobnego pilota.wzmacniacz: Kenwood A-85Tuner: Kenwood T-85 LCD-Player: Kenwood DP-950magnetofon kasetowy: Kenwood X-85gramofonr: Kenwood P-66Equalizer:...

   11 Lut 2023 09:47Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 153

   [Kupię] Wyświetlacz VFD do GE 5020

   Kupię wyświetlacz VFD do korektora graficznego Kenwood GE 5020

   Audio Bazar 27 Kwi 2015 22:02Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 864

   Kenwood KA-76 podłączenie korektora

   posiadam Wzmacniacz kenwood KA-76 i chciałbym do niego dokupić korektor np. kenwood GE-55. I mam pytanie jakby wyglądała sprawa z podłączeniem i współpracą, gdyż w wzmacniaczu nie mam złącz typu In/OUT na korektor?Czytałem coś o Tape Monitor, ale nie rozumie za bardzo tego i byłbym wdzięczny...

   RTV Użytkowy 02 Lut 2011 07:14Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2053

   KENWOOD A-54 Płaski dźwięk

   Witam. Niedawno kupiłem na Allegro trzyczęściową wieżę Kenwooda.Wzmacniacz_A-54CD_DP-940Tuner_T-74... podłączeniu do komputera gra to dość przyzwoicie z racji ustawień karty dźwiękowej natomiast odsłuch radia i odtwarzacza CD jest znacznie gorszy. Dźwięk jest bardzo płaski. Basu i sopranu...

   Audio Domowe Jakie Kupić? 10 Lis 2013 20:49Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 2577

   Pioneer A-401+ Eq Kenwood - Nie działający Equalizer po podpięciu do wzmacniacz

   Witam!Kupilem okazyjnie sprzęt pioneer A-401 oraz Equalizer Kenwood GE-7030, mam problem z podłączeniem tego sprzętu, wzmacniacz ma wyjscie Adaptor ale musiałem je zmostkować kablem cinch ponieważ bez tego zabiegu wzmacniacz grał tylko po przyciśnięciu przycisku Direct, czyli z pominięciem przedwzmacniacza...

   04 Mar 2019 10:12Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 873

   Equalizer graphic Ge-5020 - Potrzebuje aby podłączyć go do amplitunera

   Witam mam stero eqlalizer graphic ge-5020 oraz amplituner Kenwood kr-a5020 wszystko Kenwood i nie mogę podłączyć eqlalizera pod amplituner proszę o pomoc jak podłączyć jedno z drugim

   12 Gru 2017 07:55Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1293

   Kenwood A-85 - Z początku trzeszczy a przy większej głośności wyskakuje Protect

   Witajcie kochani.Otóż udało mi się ostatnio złapać wzmacniacz Kenwood A-85 z resztą podzespołów.Odtwarzacz CD, Tuner jak i odtwarzacz kaset wywaliłem z zestawu i z samym A-85 zostawiłem Equalizer GE-850 także firmy Kenwood.Otóż mam problem gdyż z początku gdy włączę wzmacniacz też przez pewną...

   05 Wrz 2015 10:29Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1203

   Kenwood A-65 - gra tylko po włączeniu "CD Direct".

   Zakupiłem właśnie system audio składający się z segmentów firmy Kenwood. Wzmacniacz A-65, odtwarzacz cd DP-950, tuner T-85L oraz equalizer GE-450. Mam problem ze wzmacniaczem. Wydaje mi się, że jest uszkodzony. Odtwarzacz CD podłączam pod wejście CD na wzmacniaczu. Wszystkie segmenty są spięte...

   08 Sie 2009 19:24Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 3141

   Kenwood ka 5010 jaki zestaw do niego oryginalnie.

   Posiadam jak w temacie kenwood-a ka 5010, dostałem do niego jeszcze deka kx-w8020. Chcę złożyć całą wieże. Korektor, odtwarzacz CD, tuner.W necie szukałem, ale nigdzie nie znalazłem wieży z tym modelem wzmacniacza.Myślałem nad korektorem ge 1100. Bardzo fajny.Może wy wiecie jaki powinien być zestaw...

   Forum Budowlane 12 Lip 2010 14:04Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1092

   Jaki polecacie wzmacniacz do wieży KENWOOD

   Witam dostałem w spadku wieżę KENWOOD składającą się z decka x-87, kompaktu dp-97 eqalizera ge-970 oraz tunera t-76l. Szukałem w goglach jest mało informacji na ten temat więc proszę o pomoc jaki wzmacniacz polecacie.

   12 Gru 2011 05:37Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1534

   Zestaw KENWOOD 7020 jakie elementy?

   Również planuję złożyć zestaw Kenwooda oparty na KA-7020. Możesz opisać jego brzmienie i ewentualnie jak wypada w odniesieniu do KA-7010?Odnośnie pasujących modeli to pierwsze dwie cyfry oznaczają wysokość modelu a kolejne dwie linie modelu. Posiadam korektor Kenwood GE-5020 który pochodzi z tej samej...

   22 Gru 2014 13:32Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1602

   Zestaw audio Kenwood a722l trzaski, szumy w prawym kanale

   Słuchając z tunera.. przełączamy na np. dat lub video lub tape, słychać wyrażne, głośne trzaski, szumy!!!! Zwieranie wejscia tape do masy nic nie daje.... Potrzebny schemat!!.... Z góry dziękuję za wszelkie sugestie! :DDodano po 3Okazało się, że to wylane elektrolity 4µf/25 w equalizerze GE...

   14 Wrz 2007 16:38Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1167

   proszę o pomoc w wyłączeniu funkcji ai auto w kenwood GE7030

   posiadam equalizer kenwooda GE 7030 i sam zaczął wyświetlać lub któreś z moich dzieci włączyło jakąś funkcje i wyświetla ai auto lub al auto, nie posiadam instrukcji obsługi i nie wiem jak to wyłączyć, ponieważ przez to nie chodzą słupki ( nie skaczą tylko stoją w miejscy tak jakbym je po prostu...

   18 Sie 2010 17:52Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1308

   WIEZA-KENWOOD:A-A5L. GE-A5. DP-A5. X-A5. Poszukuje schemat

   Poszukuje schematu wieży, jak w temacie.Zestaw- Wzmaczniacz z tunerem, Korektor graficzny. CD. Magnetofon.Koncówki mocy na tranzystorach- B1531. D2340.EQALIZER GE-A5 układy:TC9164N. 4565D. M5229. TC9162. LC7522.CORPORATION SINGAPORE.----------------------------...

   06 Wrz 2005 18:52Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1451

   [Sprzedam] Wieża Kenwood CD DP-950, deck X-95, tuner T-85L, korektor GE-850

   Sprzedam niekompletną wieżę typu "w klockach" (segmentową). Brak wzmacniacza. Więcej info na priv.CD: DP-950,Deck, magnetofon: X-85,Tuner, radio: T-85L,Equalizer, korektor: GE-850.Sprzęt w bardzo dobrym stanie. Wszystko sprawne. Jak ktoś umie/potrafi to można to wszystko podłączyć pod...

   Audio Domowe Bazar 14 Cze 2015 21:43Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1896

   ---=== SPIS INSTRUKCJI CAR AUDIO ===---

   KENWOOD Kenwood C907 Ch(en)er Instrukcja obsługi (en) KENWOOD DDX5022, DDX5022Y Instrukcja obsługi (pl) KENWOOD DDX7017 Instrukcja obsługi (en) KENWOOD DDX7029 - Instrukcja obsługi (pl) KENWOOD DNX5220, DNX5220BT, DDX5022 Instrukcja obsługi (pl) KENWOOD DPX501U...

   28 Lis 2010 17:46Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 65648

   Kupić, ale co? Proszę o opinie.

   Witam wszystkich! Chciałbym zasięgnąć Waszych porad odnośnie kolumn audio, które mam na oku, a nic o nich nie wiem.Jeśli chodzi o sprzęt jakie posiadam to akurat ten na którym mają zostać podłączone kolumny to:Kenwood Kr-950B + Korektor Kenwood GE-1100Teraz tak, które kolumny z pośród...

   25 Sie 2010 18:25Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 2697

   jaki odtwarzacz cd do 100zł?

   witam mam plan zakupu cd playera do swojego zestawu audio a jest on taki: wzmacniacz technics su-v303, korektor kenwood ge-55, gramofon unitra g 8010, kolumny diy sc-10n i tvm 16cm 60watt x2 (nie pamiętam modelu ale podobno wszystkie ich głośniki 16cm są podobne) oglądałem dziś w komisach i lombardach...

   31 Sty 2011 14:17Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 4054

   quadral 205qlx czy maestro 180

   Pokój 4x6m2 wyłożony płytą gipsową. Wzmacniacz kenwood KA4060r+korektor kenwood GE-7030. Kable to zwykła miedzianka 2x2, 5mm. Pozdr.

   12 Sty 2013 01:02Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1047

   Zestaw audio (Diora Polaris 200/80 + Sony F410R)

   Otrzymałem zestaw kolumn (dwie duże kolumny Diora Polaris 200 oraz dwie kolumny podstawkowe Diora Polaris 80), dodatkowo mam wzmacniacz Sony F410R i ewentualnie mam również tuner Kenwood KT 89 oraz korektor Kenwood GE 29.Czy ten zestaw ma prawo w jakiś sposób ze sobą współgrać tak, by...

   22 Lip 2013 20:17Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 2091

   czym da sie zastapic filtr basowy?

   mam pytanie. Czy da sie zamiast filtru basowego urzyc graphic equalizera???Mam KENWOOD GE-29 na 2 kanaly. Mozna zmieniac czestotliwosci: 60Hz 150Hz 400Hz 1kHz 2, 4kHz 6kHz 15kHz

   Audio Nagłośnienie Domowe 04 Sty 2011 21:25Odpowiedzi: 16 Wyświetleń: 5223

   korektor graficzny+amplitun. HK AVR-140

   Kenwood GE-1100 jest też dobry, ale tak w ogóle to moim zdaniem korektor jest zbędnym wydatkiem, lepiej za te pieniądze kupić lepszy wzmacniacz/amplituner czy kolumny.

   18 Lut 2010 13:34Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 2042

   Wzmacniacze STEREO, pochwalcie się swoim sprzętem!

   Witam wszystkich.Jak już wszyscy się chwalą też coś napiszę o sobie.Wszystko się zaczęło od Amplitunera Unitra WSA 303 którego dostałym od brata. Później przez lata powoli zaczęły przybywać coraz to inne wzmacniacze.Następnym zakupem było kupno NAD 3020 trochę wtedy kosztował ale wart był swojej...

   08 Kwi 2021 16:35Odpowiedzi: 714 Wyświetleń: 378746

   Jamo sw 505e - wymiana końcówki mocy.

   Witam otrzymałem ten subwoofer od kolegi który przywiózł go ze Szwecji ale okazało się ze subwoofer jest uszkodzony. Woofer był w naprawie ale nie udało się to z niewiadomych mi powodów ale ze chłopak który to naprawiał był rozmowny powiedział ze spalona końcówkę mocy widać ze coś kombinował ale nic...

   14 Sty 2012 20:23Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 3912

   Korektor i brak analizy widma

   Zakupiłem korektor graficzny z analizatorem widma kenwood ge-5020 ale korektor śmiga poprawnie ale analizy widma w ogóle nie ma i tu pojawia się problem czy coś źle ustawiam czy coś jest zepsute a może źle podłączone. Jeśli ktoś ma instrukcję do tego korektora to nie powiem był bym wdzięczny...

   16 Lut 2012 19:28Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 691

   Jaki wybrać korektor do domowego audio

   Mam coś takiego na oku, czy ktoś miał do czynienia z taki sprzętem?KENWOOD GE-55

   17 Lis 2012 19:55Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1671

   Korektor graficzny - wymiana

   Dzięki - rozważę propozycję chociaż wolałbym tradycyjny suwakowy.Myślałem jeszcze nad korektoremKenwood GE-55Czym się kierować przy zakupie sprzętu w tej klasie?Jeszcze małe pytanie - ile mógłbym dostać za mojego EQ-3015 w dobrym stanie? Ostatnio jakoś nie widzę tego modelu na aukcjach.

   15 Sty 2013 22:07Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 5085

   jaki wzmacniacz stereo do kolumn Diora ZGC100-8-903 do 500 zł

   Poszukuję dobrego wzmacniacza ( najlepiej z pilotem) który napędzi Diory do tej pory posiadałem Technicsa SU-VX600 tylko że bez korektora graficznego ( Kenwood GE 49) dźwięk mi się nie podobał. W Technicsie brakuje mi jednak pilota ( nikt nie lubi latać co chwilę do wzmacniacza). Chciałbym...

   28 Lut 2014 14:39Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 657

   Jakie macie sprzęty grające?

   Na chwilę obecną wzmacniacz Denon PMA-1055R, odtwarzacz CD Denon DCD-700AE, tuner Denon TU-245, odtwarzacz DVD Yamaha DVD-S663, korektor Kenwood GE-5020, kolumny Jamo S 708, subwoofer JBL ES-150P, kable Klotz Profigold.Pzdr

   21 Kwi 2020 21:45Odpowiedzi: 591 Wyświetleń: 279829

   Sony Korektor - szukam korektora Sony jaki polecacie

   Witajcie, mam trzy segmenty Sony;Amplituner STR DB 830CD Sony CDP-315Magnetofon Sony TC-K490Jaki polecacie korektor, procesor, equalizer do tego zestawuważne, żeby po wyłączeniu korektora.. przepuszczał sygnał segmentów do niego podłączonych.Dodam, że najbardziej mi się podoba rozmieszczenie...

   16 Gru 2015 20:34Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 2658

   Pioneer GR-777, Technics SH-GE70 czy SH-GE90?

   Kenwood GE-7030 tez ponoć dobry

   09 Lis 2016 21:19Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2247

   Marantz PM 40 Zniekształcenia i cichy dźwięk na jednym kanale.

   Witam dzisiaj po ponowny podłączeniu całego mojego zestawu (Marantz PM 40, KENWOOD GE-76 Radiotehnika S-30B, głośniki od wieży Philips mcm720). Jeden kanał zaczął grać znacznie ciszej i pojawiły się zniekształcenia dźwięku. Wzmacniacz był rozłączony przez jeden dzień z powodu remontu. Przedtem jedyne...

   01 Wrz 2017 16:04Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 756

   Sony GX 70 ES vs Yamaha RX-V659

   Jak w temacie co lepiej wybrać? Obecnie mam Marantza PM 40. Głośniki jakich używam to Radiotehnika S-30B oraz głośniki od wieży MCM720/12. Prawdopodobnie tak jak było z Marantzem podłącze także KENWOOD GE-76. Co lepiej wybrać?

   RTV Co kupić? 08 Wrz 2018 15:26Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 195

   Głośniki stereo + wzmacniacz do pokoju ok. 13m2 (budżet 1300zł)

   Kupuję jednak Pylon Topaz 20.Parametry głośników:Impedancja 8 ΩPasmo przenoszenia 38 - 20 000 HzMoc nominalna 50 WMoc maksymalna 80 WEfektywność 86dBTeraz inne pytanie: jaki wzmacniacz do nich wziąć? Oczywiście budżet to max 300zł.Zależy mi abym mógł podłączyć zestaw do komputera...

   11 Maj 2015 20:28Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 1611

   Czy posiadanie Skanera nasłuchowego jest legalne?

   W swoim Kenwood TH-D7 mam zaprogramowane te kanały USA i na nim też słyszę przesłuchy jak i na USA-zabawkach firmy GE które posiadam.

   26 Sie 2011 08:35Odpowiedzi: 59 Wyświetleń: 39488

   Jak podłączyć diody, aby świeciły w rytm muzyki? Pod PC.

   Byłem posiadaczem starego radia firmy KENWOOD aktualnie zostały mi tylkogłośniki w których sa diody, które podczas grania radia sie swieciły odpowiednio do tonów:) Problem jest taki ze glosniki wyladowały przy kompie i niewiem jak polaczyc te diody aby scieciły w rytm muzyki (z głosnika...

   12 Lut 2007 22:16Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1973

   Nasze Car Audio - wrażenia

   Mazda 626 Rocznik 93, hatchback, wersja GEJednosta sterująca - JVC KD-G343wzmacniacz - Peiying PY-B2H76Rprzód - Mac Audio Premium x 2. 13 zestaw odseparowany siedzi na panelach z mdf-u, drzwi wytłumione niestety tylko w czesci (beda całe)subwoofer - W sumie to siedza dwa pierwszy to głosnik...

   CarAudio 02 Wrz 2012 04:07Odpowiedzi: 98 Wyświetleń: 76376

   Pylon Topaz 20 - jaki wzmacniacz do 250/300zł max?

   A taki wzmacniacz?Power output: 40 watts per channel into 8Ω (stereo)Frequency response: 20Hz to 20kHzTotal harmonic distortion: 0. 02%Damping factor: 60Input sensitivity: 2. 5mV (MM), 150mV (line)Signal to noise ratio: 76dB (MM), 91dB (line)Channel separation: 50dB (line)Speaker...

   18 Maj 2015 18:42Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 1662

   [Sprzedam] Segmenty Audio, Technics, JVC, Unitra

   Na sprzedaż posiadam- JVC SEA80 (Sprawny, obudowa pomalowana na czarno, frontpanel ma dwie ubytki, dwa segmenty analizatora świecą cały czas, nieoryginalne żarówki od podświetlenia) 1200 zł- Technics SU-7, ST-5, RS-7, SH-5 (Wszystko oprócz magnetofonu sprawne, wzmacniacz ma nieoryginalne...

   24 Kwi 2016 13:45Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1305

  Żeby wszyscy domownicy mogli korzystać bezprzewodowo z internetu i nie sięgać po pakiety w ramach oferty operatora komórkowego, należy stworzyć w domu sieć Wi-Fi. Urządzeniem, które daje taką możliwość, jest router. Po zakupie tego sprzętu należy odpowiednio skonfigurować to rozwiązanie. Czy jest to trudne i wymaga pomocy specjalisty? Jak skonfigurować router?

  Spis treści:

  1. Jak działa router?
  2. Jak skonfigurować router?
  3. Który router Xiaomi wybrać?
   • Mi AioT Router AX3600 WiFi 6
   • Mi AIoT Router AC2350
   • Mi Router 4A Gigabit Version

  Jak działa router?

  Możliwość korzystania z internetu bez konieczności podłączania urządzenia przewodem do modemu jest bardzo wygodnym rozwiązaniem i nic dziwnego, że cieszy się ono dużą popularnością. Ponadto coraz więcej sprzętów z naszego otoczenia wymaga dostępu do Wi-Fi, żebyśmy mogli docenić wszystkie funkcje, jakie ono daje. Zanim przejdziemy do tego, jak przebiega konfiguracja routera, najpierw ustalmy, do czego on służy. Otóż jego głównym zadaniem jest rozdzielanie sygnału internetowego na wiele urządzeń. Dzięki niemu tworzymy lokalną sieć, którą możemy zarządzać. Jednocześnie z internetu może korzystać kilka, a nawet kilkaset sprzętów.

  Router nie jest tym samym co modem, chociaż można kupić urządzenia, które są jednocześnie połączeniem obu. Za co odpowiada ten drugi sprzęt? Modem przetwarza dane cyfrowe na analogowe. Dzięki niemu sygnał transmitowany przez operatora internetu najpierw może być odebrany, a później odczytany na urządzeniu danego użytkownika. Zatem modem daje nam możliwości korzystania z sieci, a router pozwala podzielić internet między domowników i nie tylko.

  Jak skonfigurować router?

  Choć może się wydawać, że konfiguracja routera jest zadaniem, z którym nie poradzi sobie początkujący użytkownik takich rozwiązań, to w praktyce nie powinien on mieć z tym większych problemów. Jeśli chcemy korzystać z internetu przewodowo, często wystarczy jedynie podłączyć router do modemu, a nasze urządzenie do routera. Więcej czynności wymaga konfiguracja sieci bezprzewodowej. W przypadku oferty np. operatorów komórkowych otrzymujemy najczęściej modem z routerem, ze skonfigurowaną siecią bezprzewodową. Należy jedynie wybrać odpowiednią sieć i wprowadzić hasło, które prawdopodobnie znajduje się na naklejce z tyłu urządzenia.

  Dzięki instrukcji pobranej z internetu bądź dołączonej przez producenta do sprzętu konfiguracja routera Wi-Fi nie powinna nikomu sprawić kłopotów. Podążając krok po kroku za wskazówkami, dowiemy się, jak skonfigurować router w podstawowym zakresie, ale możliwe, że będą tam opisane również opcje, z których mogą skorzystać zaawansowani. Oto proces, przez który należy przejść:

 4. Otwieramy przeglądarkę internetową i wchodzimy na wskazany przez producenta adres IP. Logujemy się do panelu administracyjnego – to tam przeprowadzamy konfigurację routera.
 5. Zmieniamy ustawienia fabryczne – przede wszystkim należy zmodyfikować login i hasło administratora. Jeśli korzystamy z sieci Wi-Fi stworzonej przez producenta, to lepiej zmieńmy również jej nazwę i hasło.
 6. W pełni wykorzystajmy możliwości sprzętu – podzielenie internetu to tylko jedna z funkcji routera. Np. jeśli wyposażony jest on w port USB, to możemy podłączyć do niego pamięć zewnętrzną.
 7. Żeby rozpocząć konfigurację routera marki Xiaomi, należy zalogować się pod adresem 192. 168. 31. 1 lub miwifi. com. Za pierwszym razem trzeba podłączyć komputer do routera kablem sieciowym. Domyślne hasło i login znajduje się w instrukcji obsługi. Dalej możemy przejść już do tego, jak ustawić router. Oto kwestie, na które należy zwrócić uwagę:

 8. Zdefiniowanie dwóch sieci Wi-Fi działających w różnych pasmach – 2, 4 GHz i 5 GHz. Należy ustalić nazwę sieci dla pierwszego i drugiego pasma. Trzeba wybrać w obu przypadkach szyfrowanie WPA2‑Personal oraz AES i wprowadzić trudne hasło dostępu.
 9. Ustawienie kontroli rodzicielskiej – router może dawać możliwość nadzorowania tego, jak wybrani użytkownicy korzystają z sieci. Możemy wskazać MAC adres karty sieciowej zainstalowanej w sprzęcie np. dziecka i ustalić, w jakich godzinach może ono korzystać z sieci.
 10. Założenie sieci dla gości – lepiej nie podawać nikomu hasła do naszej głównej sieci Wi-Fi. Lepszym rozwiązaniem jest utworzenie niezależnej sieci dla gości. Wystarczy im możliwość surfowania po stronach WWW. Nie ma potrzeby przyznawać im dostępu do naszej sieci lokalnej.
 11. Aktualizowanie oprogramowania routera – koniecznie należy sprawdzić, czy na pewno korzystamy z najnowszego oprogramowania sprzętu. Jeśli nie, to trzeba je zaktualizować. Jest to obowiązkowe z tego względu, że nowe wersje softu m. in. eliminują znalezione błędy, które mogą być sposobem na włamanie się do naszej sieci.
 12. Używanie routera jako serwera plików – wystarczy podłączyć dysk sieciowy do portu USB urządzenia. Po zalogowaniu się do panelu administracyjnego powinniśmy zobaczyć informację, że do tego portu USB został podłączony sprzęt. Następnie należy skonfigurować sieć domową, tak, żeby przydzielić dostęp do dysku wszystkim korzystającym z sieci lokalnej.
 13. Który router Xiaomi wybrać?

  Wiemy już, jak skonfigurować router. Wcześniej jednak należy wybrać sprzęt, który spełni nasze oczekiwania. Oto kilka urządzeń Xiaomi, które będą odpowiednie dla osób szukających rozwiązań o bardzo dobrych parametrach:

 14. Mi AioT Router AX3600 WiFi 6 – urządzenie dla bardzo wymagających. Obsługuje standard Wi-Fi 6 i prędkość do 2976 MB/s – jest o 155 proc. szybszy w porównaniu do Wi-Fi 5. Dzięki technologii MU‑MIMO wiele osób może surfować po sieci jednocześnie, bez problemów z płynnością. Urządzenie jest wyposażone w 7 anten zewnętrznych.
 15. Mi AIoT Router AC2350 – sprzęt umożliwia jednoczesne podłączenie nawet ponad 100 urządzeń. Router ma 7 zewnętrznych anten oraz wyposażony jest w procesor Qualcomm, co stanowi gwarancję niezawodnego działania sieci i urządzenia. Sprzęt obsługuje technologię MU-MIMO i automatycznie wykrywa urządzenia smart. pl/product-pol-791-Router-Wi-Fi-Mi-Router-4A-Gigabit-Version. html">Mi Router 4A Gigabit Version – dwuzakresowy router wyposażony w 2 anteny. Łączna prędkość połączenia może sięgać 1167 Mb/s. Sprzęt daje duże możliwości konfiguracyjne. Można m. ustalać, jak mogą korzystać z sieci poszczególni użytkownicy, np. wprowadzać ograniczenia w godzinach użytkowania dzieciom.
 16. Żeby odpowiednio skonfigurować router, jest niepotrzebne doświadczenie w takich działaniach. W razie problemów pomocna będzie m. instrukcja od producenta.

Instrukcja łatwej konfiguracji Ge Jrs04gp1

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja łatwej konfiguracji Ge Jrs04gp1

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja łatwej konfiguracji Ge Jrs04gp1