Instrukcja czyszczenia Caen Rfid Easy2log A927zet

Instrukcja czyszczenia Caen RFID Easy2log A927zet zawiera wszystkie informacje potrzebne do prawidłowej pielęgnacji i konserwacji urządzenia. Instrukcja szczegółowo opisuje czynności i procedury, które należy wykonać, aby zachować wysoką jakość pracy urządzenia. Przed rozpoczęciem czyszczenia urządzenia należy go wyłączyć i odłączyć od zasilania. Następnie należy wyczyścić obudowę urządzenia przy użyciu miękkiej, lnianej ściereczki zwilżonej w czystej wodzie z dodatkiem detergentu. Następnie urządzenie należy osuszyć czystą lnianą ściereczką. Uwaga: nigdy nie używaj środków czyszczących zawierających alkohol, benzynę lub inne substancje rozpuszczalnikowe. Przed ponownym uruchomieniem urządzenia sprawdź, czy jest ono całkowicie suchy.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja czyszczenia Caen Rfid Easy2log A927zet

Opis

Tag Caen A927ZET to semipasywny tag z rodziny easy2log® z zewnętrznym próbnikiem w celu umożliwienia podwójnego mierzenia temperatury w pojedynczym tagu. Tag spełnia zarówno standardy EPC C1G2, jak i ISO18000-6C co pozwala monitorować temperaturę jako funkcję czasu. A927ZET ma 16 kilobajtów pamięci typu flash w celu przechowywania danych i może osiągać zasięg odczytu do 10 metrów (przy 2W ERP). Zakres temperatury działania to -30°C do +70°C, z dokładnością ±0. 1 °C. Tag jest oferowany z oprogramowaniem, które pozwala albo nieprzerwanie monitorować temperaturę albo śledzić trwałość temperatury poza kontrolowanym zakresem. Czas pobierania próbek temperatury jest programowalny, ważne informacje takie jak: data i czas startu operacji, data i czas przekroczenia zdefiniowanego progu, data i czas ponownego osiągnięcia normalnego zakresu temperatury, maksimum lub minimum temperatury osiągane w okresie czasu poza progiem, wszystkie te dane mogą być zebrane z użyciem A927ZET. Typowe obszary zastosowań dla A927ZET to transport i łańcuch dostaw produktów medycznych, mrożonej żywności.
Tag jest rekomendowany do użycia przy zapisywaniu temperatur podczas transportu, przechowywania i dystrybucji produktów wrażliwych na zmiany temperatury takich jak:
1. świeża żywność (owoce, warzywa)
2. owoce morza
3. mięso i podroby
4. nabiał
5. mrożonki
6. produkty chemiczne i farmaceutyczne
7. zimny łańcuch dostaw szczepionek
Właściwości:
Standard RFID: EPC C1G2 (ISO18000-6C)
Zakres działania: 860 MHz ÷ 930 MHz
Zasięg odczytu: około 10 m w powietrzu (2. 5 m w metalu) w 2W ERP
Pamięć: 512 bitowy EPC, 208 bitowa TID, 512 bitów pamięci rezerwowej
Pojemność pamięci: 17522 bajtów
Programowalne odstępy pobierania próbek temperatury
Programowalne progi temperaturowe
Okres życia baterii: 3 lub 5 lat
Zakres temperatury: -20°C to +70°C
Dokładność (margines błędu): ±0. 1°C
Wymiary: 130. 4 x 23. 4 x 12. 7 mm
Nie wymaga kalibracji

Czy wiesz, że dziennie dodajemy kilkanaście instrukcji obsługi całkowicie bezpłatnie?Dlatego jeśli szukasz instrukcji do produktu, wpisz jego nazwę w wyszukiwarce, a następnie kliknij enter.

Pamiętaj, że zawsze możesz zamówić instrukcję do każdego produktu zporównywarki produktów.Za darmo!

Rozwiń

Instrukcja czyszczenia Caen Rfid Easy2log A927zet

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja czyszczenia Caen Rfid Easy2log A927zet

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja czyszczenia Caen Rfid Easy2log A927zet