Instrukcja obsługi sterownika drukarki Frigidaire Fdb1050rec2

Instrukcja obsługi sterownika drukarki Frigidaire Fdb1050rec2 jest bardzo przydatnym narzędziem dla właścicieli drukarek Frigidaire Fdb1050rec2. Instrukcja zawiera wszystkie informacje potrzebne do właściwego użytkowania drukarki, w tym konfigurację sieci, zarządzanie tonerami, ustawienia jakości wydruku, usuwanie błędów i więcej. Instrukcja jest łatwa w użyciu, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko poznać drukarkę i w pełni wykorzystać jej potencjał. Instrukcja obsługi sterownika drukarki Frigidaire Fdb1050rec2 pomaga właścicielom drukarek w zarządzaniu i utrzymywaniu ich drukarek, dzięki czemu mogą one dłużej używać drukarki i cieszyć się jej doskonałymi wynikami wydruku.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja obsługi sterownika drukarki Frigidaire Fdb1050rec2

Po podłączeniu drukarki lub skanera do komputera albo dodaniu nowej drukarki lub urządzenia typu "all-in-one" do sieci domowej można zazwyczaj od razu rozpocząć drukowanie. Windows 11 obsługuje większość drukarek, więc prawdopodobnie nie trzeba instalować specjalnego oprogramowania drukarki. Jeśli zaktualizujesz system Windows, mogą być dostępne dodatkowe sterowniki drukarek i pomoc techniczna.

Jeśli drukarka jest włączona i połączona z siecią, system Windows powinien ją łatwo znaleźć. Dostępne drukarki mogą obejmować wszystkie drukarki w sieci, takie jak drukarki Bluetooth i drukarki bezprzewodowe lub drukarki podłączone do innego komputera i udostępnione w sieci. Do zainstalowania niektórych drukarek może być konieczne zezwolenie.

 1. Na pasku zadań wybierz ikonę Wyszukaj, wpisz Drukarki na pasku wyszukiwania, a następnie z wyników wyszukiwania wybierz pozycję Drukarki & skanery, aby otworzyć ustawienie systemowe Drukarki & skanery.

  Otwieranie ustawień drukarek & skanerów

 2. Obok pozycji Dodaj drukarkę lub skaner wybierz pozycję Dodaj urządzenie.

  Zaczekaj na zakończenie wyszukiwania pobliskich drukarek, wybierz tę, której chcesz użyć, a następnie wybierz pozycję Dodaj urządzenie. Jeśli chcesz usunąć drukarkę później, zaznacz ją, a następnie wybierz pozycję Usuń.

  Jeśli drukarki nie ma na liście, obok pozycji Wybranej drukarki nie ma na liście, wybierz pozycjęDodaj ręcznie, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, aby dodać ją ręcznie przy użyciu jednej z opcji.

  Jeśli nie możesz połączyć drukarki ręcznie, spróbuj rozwiązać ten problem, wykonując czynności opisane w artykule Rozwiązywanie problemów z połączeniem drukarki i drukowaniem w systemie Windows.

Uwagi: 

  Jeśli korzystasz z bezprzewodowych punktów dostępowych, wzmacniaczy sygnału lub kilku routerów bezprzewodowych z osobnymi SSID, aby znaleźć i zainstalować drukarkę, musi być ona podłączona do tej samej sieci co komputer.

  Jeśli masz nową drukarkę bezprzewodową, która nie została dodana do sieci domowej, przeczytaj instrukcje dostarczone z drukarką i odwiedź witrynę internetową producenta drukarki, aby dowiedzieć się więcej i uzyskać aktualne oprogramowanie drukarki.

W większości przypadków zainstalowanie drukarki wymaga jedynie podłączenia jej do komputera. Po prostu podłącz kabel USB drukarki do dostępnego portu USB w komputerze i włącz drukarkę.

Powiązane tematy

Dowiedz się, jak zainstalować sterowniki drukarki w systemie Windows.

Dowiedz się, jak skonfigurować drukarkę domyślną w systemie Windows. com/pl-pl/windows/wy%C5%9Bwietlanie-kolejki-wydruku-w-systemie-windows-71505b3a-ba6b-14b2-b7f9-fd6204675ab5">wyświetlić kolejkę drukarki w systemie Windows.

Jeśli masz problem ze zmianą stanu drukarki w trybie offline, zobacz Rozwiązywanie problemów z drukarkami w trybie offline.

Jeśli masz problem z łącznością drukarki w systemie Windows, zobacz Rozwiąż problemy z połączeniem drukarki i drukowaniem w systemie Windows.

Po dodaniu otrzymasz e-mail z informacją

Jeśli drukarka nie odpowiada, może być konieczne jej usunięcie i ponowne zainstalowanie, aby Windows mógł pobrać i zainstalować odpowiednie sterowniki.

Upewnij się, że drukarka jest włączona i podłączona do komputera.

Otwórz menu Start > Ustawienia > Bluetooth & urządzenia > drukarki & skanery. Wybierz nazwę drukarki, a następnie wybierz pozycję Usuń.

Aby ponownie zainstalować drukarkę, wybierz pozycję Dodaj urządzenie, a następnie wybierz nazwę drukarki, którą chcesz dodać. Jeśli system Windows nie wykrywa automatycznie nowego sterownika po dodaniu drukarki, poszukaj go w witrynie internetowej producenta urządzenia i wykonaj instrukcje instalacji.

Otwórz menu Start > Ustawienia > Urządzenia > drukarki & skanery. Zaznacz nazwę drukarki i kliknij opcję Usuń urządzenie.

Aby ponownie zainstalować drukarkę, wybierz pozycję Dodaj drukarkę lub skaner, a następnie wybierz nazwę drukarki, którą chcesz dodać.

Instrukcja obsługi sterownika drukarki Frigidaire Fdb1050rec2

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja obsługi sterownika drukarki Frigidaire Fdb1050rec2

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja obsługi sterownika drukarki Frigidaire Fdb1050rec2