Podręcznik inżynierski Bosch Kag90 Series

Podręcznik inżynierski Bosch Kag90 Series to szczegółowa instrukcja obsługi dotycząca wszystkich produktów z serii Kag90. Zawiera ona informacje na temat zarządzania i monitorowania systemu, instalacji i konfiguracji oraz wykonywania przeglądów i naprawy urządzeń. Podręcznik zawiera również szczegółowe instrukcje dotyczące łączenia, konfigurowania i uruchamiania systemu oraz jego monitorowania i aktualizacji. Podręcznik inżynierski Bosch Kag90 Series jest niezbędnym narzędziem dla wszystkich inżynierów i techników, którzy pracują z produktami z serii Kag90.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik inżynierski Bosch Kag90 Series

Kawitacja jest główną przyczyną awarii systemów pompowych – a wysokie temperatury w układach kotłów parowych zwiększają ryzyko jej wystąpienia.

Uniknięcie kawitacji wymaga wzięcia pod uwagę ciśnienia dostępnego na wlocie pompy (A), aby zapewnić stan, w którym będzie ono większe od wymaganego (R), tzn. NPSHA > NPSHR (NSPH = ciśnienie na ssaniu netto).

Pobierz podręcznik

Nasz podręcznik pomoże Tobie zrozumieć najważniejsze aspekty Twojego projektu. Wypełnij poniższy formularz, a my wyślemy Ci wiadomość e-mail zapewniającą natychmiastowy dostęp do materiałów.

Para wodna, woda, olej?

W zależności od zapotrzebowania na ciepło, kotły dzielą się na trzy główne grupy. Jedna z nich to kotły parowe, które są stosowane ze względu na wysoką zawartość ciepła przemiany fazowej. Dowiedz się więcej o nich, jak również o kotłach oleju termalnego i gorącej wody.

Korzyści wyeliminowania zaworów sterujących

Brak strat ciśnienia w zaworach zasilających, zasilanie kotła dostosowane do zużycia pary wodnej i oszczędności energii podczas pracy pompy:

Korzyści z bezpośredniego sterowania poziomem w kotle za pomocą pomp o zmiennej prędkości są znaczące. Faktycznie zaoszczędzone kwoty pieniędzy równają się cenie drogiego zaworu zasilającego wraz z jego kosztami utrzymania.

Cena: 79. 00 zł

Stefan Władysław Bryła (ur. 17 sierpnia 1886 w Krakowie, zm. 3 grudnia 1943 w Warszawie) – polski inżynier budowlany, pionier spawalnictwa i konstrukcji spawanych, polityk lwowskiej chadecji i poseł na sejm II RP. Absolwent szkoły realnej w Stanisławowie i Wydziału Inżynierii Szkoły Politechnicznej we Lwowie (1908; obecnie Politechnika Lwowska). Wykładowca w tej szkole od roku 1907. W 1909, rok po uzyskaniu dyplomu, obronił doktorat. W 1910 uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego. Kontynuował naukę na uczelniach zagranicznych – w latach 1910–1912 pogłębiał wiedzę na politechnice w Charlottenburgu koło Berlina, École des Ponts et Chaussees w Paryżu oraz na University of London. Pracował na budowach w Niemczech, Francji, Anglii, Kanadzie, USA. W latach 1915–1917 wykładowca Polskiego Kolegium Uniwersyteckiego w Kijowie. Stefan Bryła zajmował się również polityką. W latach 1923–1926 szefował lwowskiemu oddziałowi chrześcijańskiej demokracji. Piastował mandat posła na sejm I, II i III kadencji (1926–1935) z okręgu Lwów. Był zwolennikiem porozumienia się z sanacją, w 1934 roku dokonał rozłamu w ChD powołując propiłsudczykowskie Zjednoczenie Chrześcijańsko-Społeczne.

Uwagi: Adnotacje i pieczątki pobilioteczne, Brzegi stron zakurzone, Oprawa zarysowana, wytarta i przybrudzona. Brzegi stron zakurzone. Kartki pożółkłe. Książka pobiblioteczna, blok niespójny.

Rok wydania: 1927
Rodzaj okładki: Twarda
Autor: Stefan (red. ) Bryła
Stan: Używana
ISBN: -
Wymiar: 13cm x 19. 5cm
Nr wydania: -
Seria: -
Ilość stron: 750
Waga: 0. 3 kg
Indeks: -
TIN: T00333422

 • Wysyłka w 24 godziny

  Wybrane przez Państwa książki wysyłane są zaksięgowaniu przez nas wpłaty na koncie lub PayU, albo też po mailowej informacji, że przesyłka ma być wysłana za pobraniem. Nasze produkty wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej, kuriera i paczkomatów. W przypadku książki nowej realizacja zamówienia może przedłużyć się do 48 godzin.


 • Wysyłka gratis przy zakupach powyżej 200 złotych.

  Nie dotyczy przesyłek pobraniowych i zagranicznych. Książki wysyłamy również za pośrednictwem firmy kurierskiej.


 • Zapewniamy bezpieczeństwo kupujących

  Przykładamy wielką wagę do bezpieczeństwa transakcji na Allegro. Wysyłamy Państwu towar zawsze pełnowartościowy, świetnie zapakowany i zgodny z opisem w ofercie.


 • Antykwariat i Księgarnia Tezeusza

  Lubień 1119
  32-433 Lubień

  tel. 18 33 13 613
  tel. 604 33 18 47

 • Nr konta bankowego:
  Alior Bank
  62 2490 0005 0000 4500 6254 0788

Antykwariat i Księgarnia Tezeusza jest liderem branży antykwarycznej i największym repertuarowo sklepem internetowym z książkami w Polsce. Jesteśmy największym sprzedawcą książek używanych na Allegro i drugim sprzedawcą książek w ogóle. W ofercie mamy 300 tys. Tytułów książek używanych i kolekcjonerskich, w tym 100 tys. nowych. Nasz sklep mieści się w Lubniu, 300 m od Zakopianki w stronę Mszany Dolnej. Znajdziesz u nas niemal każdy tytuł z ostatnich 70 lat. Nasze konto na Allegro: tezeusz_pl

OFERUJĘ DO SPRZEDAŻY KSIĄŻKĘ pt. :

1925 rok

.

.

INŻYNIERIA

BUDOWNICTWO

NAUKA ZAWODU

.

WYDANO ZE WSPÓŁUDZIAŁEM ZWIĄZKU STUDENTÓW INŻYNIERJI POLITECHNIKI LWOWSKIEJ

.

AUTOR:

LICZBA STRON:210

FORMAT:  12 x 20 cm

OPRAWA: TWARDA

WYDANIE: I

.

WYDAWCA:

LWÓW I WARSZAWA

NAKŁADEM KSIĘGARNI POLSKIEJ B. POŁONIECKIEGO

.

- RYSUNKI TECHNICZNE

- WYKRESY, OBLICZENIA

- TABLICE DANYCH

- DOKŁADNE OPISY

.

STAN KSIĄŻKI

DOBRY -

kartki czyste ale pożółkłe,

strona 19 ( podarta ale kompletna)

egzemplarz kompletny,

blok zwięzły,

widoczne ślady użycia,

.

Skan przedmiotu licytowanego:

Podręcznik inżynierski Bosch Kag90 Series

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik inżynierski Bosch Kag90 Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik inżynierski Bosch Kag90 Series