Przed użyciem Beko Dfn05311x

Beko Dfn05311x to wysokiej jakości lodówka wolnostojąca, która posiada wiele funkcji, a także cechuje się stylowym i nowoczesnym designem. Lodówka jest wyposażona w 3 szuflady na warzywa i owoce oraz wyświetlacz LCD, dzięki któremu można kontrolować temperaturę wewnątrz lodówki. Posiada także system chłodzenia z zamkniętym obiegiem, który zapewnia optymalną temperaturę i zapobiega gromadzeniu się nadmiernej wilgoci. Lodówka jest łatwa w użyciu i można ją łatwo sterować za pomocą dedykowanego pilota. Beko Dfn05311x jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które szukają wysoce funkcjonalnej lodówki w atrakcyjnym wzornictwie.

Ostatnia aktualizacja: Przed użyciem Beko Dfn05311x

Przed pierwszym użyciem sokowirówki wyczyść wszystkie części, które będą miały kontakt z jedzeniem.

Podczas sprawdzania ostrzy urządzenie musi być odłączone od zasilania. Nie należy dotykać ostrzy gołymi rękoma. 

Oczyść wszystkie części 

Umyj części urządzenia ciepłą wodą, używając niewielkiej ilości łagodnego środka czyszczącego. Przed użyciem dokładnie osusz wszystkie części. 

Ustaw urządzenie na równej powierzchni

Urządzenie powinno być używane na równych powierzchniach. Przed użyciem urządzenia należy upewnić się, że stoi ono na płaskiej, równej powierzchni.

Przed pierwszym użyciem włącz urządzenie na 10 sekund, gdy jest ciągle puste, przed włożeniem żywności.

Zmywarka pobiera wodę i staje

Awaria sprzętu? To się zdarza, ale spokojnie, nie denerwuj się! Spróbuj znaleźć przyczynę usterki. Możliwe, że uporasz się z problemem bez udziału fachowca. Będziemy do Twojej dyspozycji na każdym etapie naprawy. Przekonaj się, że znamy się na swojej robocie jak mało kto.

Zobacz rozwiązanie

Przed użyciem nowego piekarnika zalecamy, by wykonać kilka prostych czynności celem usunięcia smarów i innych zanieczyszczeń powstałych w procesie produkcji.

Przed pierwszym użyciem:


  1. Usuń wszystkie elementy opakowania, łącznie z folią ochronną, jeśli jest założona.
  2. Włącz funkcję Grill + Górna Grzałka na 200 º C na godzinę. Jeśli twój piekarnik nie posiada takich funkcji, odnieś się do instrukcji obsługi dołączonej do piekarnika, by sprawdzić inne możliwości.
  3. Po zakończeniu ogrzewania otwórz drzwi piekarnika, by mógł on wystygnąć. W ten sposób wywietrzy się on, by pozbyć się zapachów z wnętrza komory.
  4. Po wystudzeniu wyczyść piekarnik i akcesoria miękką ściereczką.

Jeśli podczas pierwszego nagrzewania poczujesz silny zapach wydobywający się z piekarnika, nie martw się – to normalne, gdy warstwa izolacyjna nagrzewa się po raz pierwszy.

Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony ze swojego nowego piekarnika Teka!

Rejestrując produkt na naszej stronie internetowej uzyskasz dostęp do ekskluzywnych pomocji dla klientów oraz ułatwisz sobie uzyskanie pomocy w przypadku ewentualnych przyszłych incydentów.

Zarejestruj Produkt

Potrzebujesz pomocy?

Jesteśmy tu, aby pomóc. Znajdź proste rozwiązana najczęściej występujących problemów. Lub po prostu naucz się jak zadbać oswoje urządzenie. Aby rozpocząć zadaj pytanie lub znajdź swoje urządzenie.

Przed użyciem Beko Dfn05311x

Bezpośredni link do pobrania Przed użyciem Beko Dfn05311x

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Przed użyciem Beko Dfn05311x