Urządzenie modułowe Haier 1u25s2sm1fa Nr

Urządzenie modułowe Haier 1u25s2sm1fa Nr to jedno z najbardziej wydajnych i wszechstronnych urządzeń modułowych firmy Haier. Zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu użytkownikom maksymalnej wygody i wydajności. Urządzenie jest wyposażone w jednostkę centralną z sześcioma modułami wewnętrznymi, a także zewnętrzną jednostkę zasilającą i jednostkę zarządzania. Urządzenie wykorzystuje technologię chłodzenia bez wentylatora, która zapobiega hałasowi i zmniejsza zużycie energii. Urządzenie może być wykorzystywane do wielu różnych zastosowań, w tym do wirtualnej rzeczywistości, gier, a także jako platforma do tworzenia aplikacji.

Ostatnia aktualizacja: Urządzenie modułowe Haier 1u25s2sm1fa Nr

Opis

Zamówienie dotyczy: Zestaw AS25S2SF1FA-CW/1U25S2SM1FA klimatyzacja HAIER o mocy 2. 6kW, A+++, do 30m2, 3 pomieszczeń HAIER Flexis Plus White Matt 1 pomieszczenie, 2 pomieszczenia 30m2 A+++ R32 kW 2. 6

W jednym miejscu poznasz:

Informacje odnośnie klimatyzacji HAIER
Poznasz najważniejsze funkcje
Porównasz produkty
Poznasz parametry techniczne
Poznasz cenę i zrealizujesz zamówienie

Zamawiając produkt u nas:

Otrzymasz produkt
Jednostkę wewnętrzna
Jednostkę zewnętrzna
Sterowanie

Zlecając nam montaż otrzymasz:

Rabat na produkty HAIER
Kompletne podłączenie elektryczne oraz hydrauliczne
Gwarancje
Serwis

Właściciele/pracownicy/klienci przypisują zwiększoną chorobę do klimatyzacji ale tylko wtedy kiedy temperatura jest niedostosowana lub klimatyzacja jest zabrudzona. Działanie bakterii z chłodnym powietrzem zwiększają ryzyko wirusowego rozprzestrzeniania się chorób (angina, grypa). Drogi oddechowe są zmuszone do wdychania zanieczyszczonego powietrza a zimno dodatkowo je podrażnia doprowadzając do zakażenia. System klimatyzacji nie musi być postrzegany jako brzydki/optycznie niepokojący, bo nasza oferta posiada jednostki, które są ergonomiczne i otrzymały nagrody za design np. nagrodę RedDot. Przefiltruj nasz sklep aby znaleźć produkt spełniający wymagania pod kątem estetycznym.

Wskazówka naszego eksperta

Zawarte umowy o konserwację z nami, zawierają wymagane prawnie badanie szczelności oraz wymiana filtra. Skuteczne filtry oczyszczające (wymienione podczas serwisu) sprawiają, że powietrze w Twoim domu jest wolne od różnych szkodliwych substancji, takich jak włosy, roztocza, pyłki, zarodniki grzybów, bakterie, spaliny i dym. Filtry oczyszczające np. węglowy, antybakteryjny wychwytują zarówno, widoczne jak również niewidoczne zanieczyszczenia oraz inne mikroskopijne substancje szkodliwe.

Zapraszamy do porównania zalet i wad klimatyzacji HAIER

Jakie są zalety takiego systemu?

Wskazówka naszego eksperta

Kiedy klimatyzacja jest uszkodzona to dotrzesz do obsługi i serwisu mówiącego po polsku oferowanego przez Fabrykę Chłodu. Kupując na platformach online lub w markecie – stracisz wiele czasu na samo zgłoszenie problemu, następnie czekając tygodnie na jego rozwiązanie. Wielu dystrybutorów znika z rynku po sprzedaniu kilku kontenerów sprowadzonych z chin. W tym przypadku brak części zamiennych zmusza do wymiany zestawu.

Jakie są wady tego klimatyzatora?

Wskazówka naszego eksperta

Montaż klimatyzacji z pozoru łatwy, wymaga wiedzy z zakresu hydrauliki, elektryki oraz posiadać odpowiednie narzędzia i kwalifikacje do sprawdzenia ciśnienia. Klimatyzatory oferowane w sklepie °FC muszą być instalowane przez wykwalifikowanego inżyniera posiadającego uprawnienia F-Gas. Możemy zainstalować urządzenie dla Ciebie za pomocą naszych inżynierów posiadających certyfikat F-Gas. Uwaga, jeśli nie wybierzesz naszej usługi instalacyjnej, nie wyślemy urządzenia, dopóki nie uzyskamy od ciebie dowodu, że urządzenie zostanie zainstalowane przez wykwalifikowanego inżyniera posiadającego uprawnienia F-Gas. W Fabryce Chłodu znajdziesz produkty na których możesz polegać. Sam personel zawsze jest dostępny aby działać dla Ciebie. Decyzja odnośnie jakie marki reprezentujemy jest dokonywana na podstawie ceny/jakości i dobrej obsługi i wsparcia przez głównego dystrybutora..
Decyzja odnośnie jakie marki reprezentujemy jest dokonywana na podstawie ceny/jakości i dobrej obsługi i wsparcia przez głównego dystrybutora.

Podsumowując

Jeśli chcesz mieć klimatyzację w jednym pomieszczeniu to ten produkt jest dla Ciebie. Instalacja RAC jest prosta i wymaga niewielkiego wysiłku. Jeśli w kilku pomieszczeniach to wybierz system MULTI SPLIT. Oba rozwiązania są dobrej jakości i ekologiczne. Rozwiązanie jednego pomieszczenia jest tańsze w zakupie i montażu. Części do produktów HAIER posiadamy na stanie.

PARAMETRY TECHNICZNE

Jednostka WewętrznaJed. ZewnętrzneTabela korzysciPorównanie modeliMontażPrzepisy F-GAZ

Dokumenty się nie wyświetlają?

Chcesz kupić klimatyzator do domowego biura aby pracować w skoncentrowany sposób lub spokojnie spać w nocy? Chłodne powietrze na pewno Ci zapewni spokój latem ale w zimne dni dodatkowo oczyści powietrze. Wystarczy użyć wyszukiwarki wg kryteriów takich jak wielkość pomieszczenia, rodzaj czynnika chłodniczego, cena bo nasz sklep jest dobrze zaopatrzony i posiada każdy model klimatyzatora.

Informacje dodatkowe

Ile chłodzonych pomieszczeń?

1 pomieszczenie, 2 pomieszczenia

Suma chłodzonej powierzchni

30m2

Gwarancja

5 lat

Efekt. Energ. Chłodzenie

A++

Sterowanie

Bezprzewodowy, Przewodowy, WiFi

Czynik chłodniczy

R32

Efekt. Grzanie

A+

Główne Funkcje

Bardzo cicha praca, Czujnik Eco, Przepływ powietrza 3D

Wydajność grzania kW

3. 2

Wydajność chłodzenia kW

2. 6

Kolor

Biały Mat

Montaż

Prosty

Typ

Naścienny

Wygląd

Nowoczesny

Produkt

Zestaw Naścienny

INFORMACJE - Klimatyzator ścienny Haier Flexis Plus AS25S2SF1FA-BH/1U25S2SM1FA-2 Black Matt
Klimatyzator ścienny Haier Flexis Plus AS25S2SF1FA-BH / 1U25S2SM1FA-2 to niezawodne urządzenie wysokiej jakości w kolorze czarnego matu. Wbudowane Wi-Fi znacznie ułatwi nam korzystanie z klimatyzatora, wystarczy podłączyć się do niego urządzeniem z internetem. Dzięki temu sterujemy klimatyzatorem z każdego miejsca na ziemi, sprawdzamy parametry oraz dodajemy tygodniowe harmonogramy pracy. Dodatkową funkcją klimatyzatora Haier Flexis Plus AS25S2SF1FA-BH / 1U25S2SM1FA-2 dostępną z poziomu aplikacji poprzez wbudowane Wi-Fi jest 56°C Steri Clean, która poprzez podgrzanie wymiennika ciepła do 56°C przez 30 minut, tworzy warunki cieplne usuwające bakterie i wirusy.


Klimatyzator Haier Flexis Plus AS25S2SF1FA-BH / 1U25S2SM1FA-2 posiada funkcję self clean - za pomocą wilgotnego powietrza zamraża powierzchnię parownika i usuwa zanieczyszczenia przy rozmrażaniu. Funkcja dotyczy zarówno jednostki wewnętrznej jak i jednostki zewnętrznej.

Sterylizacja UV-C - potwierdzona Certyfikatem Texcell może hamować rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99. 99%**. Promienie UV-C przepływają przez powietrze w urządzeniu, oczyszczając je z bakterii i wirusów. Ta funkcja jest bezpieczna dla zdrowia c  owieka i zwierząt, ponieważ promienie nie wydostawają się na zewnętrz klimatyzatora. Funkcja Self Hygiene odpowiada za oczyszczanie urządzenia. Dzięki antybakteryjnej powłoce z nanocząsteczkami srebra nałożonej na komponenty kanału cyrkulacji powietrza urządzenia, zapobiega rowojowi bakterii i pleśni. 

Klimatyzator ścienny Haier Flexis Plus AS25S2SF1FA-BH / 1U25S2SM1FA-2 posiada czujnik ECO - bada on obecność użytkowników na dwóch obszarach. Użytkownicy mogą dostosować ustawienia tak, aby strumień powietrza podążał za ich ruchami lub odwrotnie- aby ich unikał.  W przypadku nieobecności użytkownika w pobliżu, od razu wchodzi w stan spoczynku. Za pomocą Trybu Turbo Cooling użytkownik ma możliwość schłodzenia pomieszczenia w krótszym czasie. 

Właściwości i funkcje klimatyzacji ściennej Haier Flexis Plus AS25S2SF1FA-BH/1U25S2SM1FA-2:W skład zestawu wchodzą:
-jednostka zewnętrzna,
-jednostka wewnętrzna,
-pilot YR-HQ
-moduł WiFi - hOn


PARAMETRY TECHNICZNE - Klimatyzator ścienny Haier Flexis Plus AS25S2SF1FA-BH/1U25S2SM1FA-2 Black Matt

Czynnik chłodniczy

Napełnieni czynnikiem chłodniczym

WydajnośćchłodzeniekW0, 8/2, 6/3, 2
grzanie0, 8/3, 2/4, 2SEER/EER 8, 50/4, 00SCOP/COP 4, 06/4, 00Klasa energetyczna A+++ średni/ciepły/zimy klimatA++/A+++/-

Zasilanie 

1/220-240/50Pobór energii 0, 2/0, 65/1, 500, 3/0, 80/1, 60Temperatura pracy °C-20~43 °C-20~24Jednostka wewnętrzna AS25S2SF1FA-BHPrzepływ powietrzam³/h600Poziom mocy akustycznejdB(A)53Poziom ciśnienia akustycznego dB(A)38/32/25/16  dB(A)38/32/25/19 Wymiary sxgxwmm856x197x300Wagakg9, 5/12, 0Jednostka zewnętrzna 1U25S2SM1FA-2m³/h 1900 Poziom mocy akustycznej dB(A) 59 Poziom ciśnienia akustycznego 47 Wymiary sxgxw mm 800x275x553 Waga kg 29/31, 5SprężarkaPanasonicR32g650Przewodyciecz6, 35[1/4]gaz9, 52[3/8]max. długośćm20różnica poziom. 10max. długość bez dodatk. czynnika7ilość dodatk. czynnikag/m Gwarancja5 lat*

*Pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej

** Technologia STERYLIZACJA UV-C zastosowana w klimatyzatorach Haier pełni funkcję hamowania rozwoju wirusa (SARS-CoV-2) w oparciu o wyniki laboratoryjnego badania wydajności lampy UV-C (badanie: Non-GLP VIRAL CLEARANCE STUDY – FIO). Testy zostały przeprowadzone przez Texcell, globalną organizację zajmująca się przeprowadzaniem badań na zlecenie. Texcell zweryfikował i potwierdził skuteczność tej technologii na poziomie 99. 998%, w przestrzeni o kubaturze 45 litrów, w czasie 1 godziny. Wydajność funkcji Sterylizacja UV-C zmienia się w zależności od wielkości pomieszczenia i może potrwać kilka godzin, aby osiągnąć oczekiwany efekt. Klimatyzatory Haier z technologią Sterylizacja UV-C nie są urządzeniami medycznymi. Należy przestrzegać lokalnych zaleceń sanitarnych. 

Opis

Haier w swojej ofercie posiada idealne rozwiązania skierowane do domu. Klimatyzatory ścienne Haier, dzięki swojej funkcjonalności, przyjaznej obsłudze, kompaktowej i estetycznej budowie są cenione przez swoich użytkowników i chętnie instalowane w pokojach, sypialniach, czy innych pomieszczeniach znajdujących się w domach. Chwalone i nagradzane za komfort, innowacyjność i energooszczędność. Instalacje jednostek ściennych można przeprowadzić w domach nowych, a także przy modernizacji w starym budownictwie, ponieważ nie wymagają one dużej ingerencji w ścianach czy suficie. Haier to inteligentne rozwiązania dla domu i mieszkania, które zapewnią chłodzenie latem i dogrzewanie w sezonie zimowym.

Klimatyzatory serii FLARE to proste wzornictwo i doskonała wydajność. Zastosowanie czynnika R32 powoduje, że urządzenie jest przyjazne dla środowiska. Urządzenia te posiadają smukłą i kompaktową budowę, a ich montaż jest bardzo łatwy. Dodatkowo urządzenia osiągają najwyższa klasę energetyczną A+++ (dla modelu AS25-35). Kolejną zaletą klimatyzatorów FLARE jest cicha praca, poziom hałasu może być obniżany nawet do 19 dB.

Wydajność chł. - nom. (min. ~max. ) [Btu/h]8870 (2730-10920)
Wydajność chł. ) [kW]2, 6 (0, 8-3, 2)Wydajność grz. ) [Btu/h]10920 (2730-14330)Wydajność grz. ) [kW]3, 2 (0, 8-4, 2)Zasilanie f/V/Hz1/230/50Poziom ciś. akustycznego [dB(A)]19/25/32/38Temp. pracy (chł. ) Min. -Max (wew/zew. ) [°C]21~35/ -10~43Temp. pracy (grz. ) [°C]10~27/ -15~24Czynnik chłodniczyR32Jednostka wew. (szer. x głęb. x wys. ) [mm]866/196/301Waga jednostki wew. [kg]9, 5Jednostka zew. ) [mm]800/280/550


Klasa energ. (chł. )A+++Klasa energ. (grz. )A++/ A+++/ -SEER8, 5SCOP4, 6Roczne zużycie energii (chł. ) [kWh/rok]107Roczne zużycie energii (grz. ) [kWh/rok]730Pobór mocy (chł. ) Nom (min. -max) [kW]0, 65 (0, 2-1, 5)Pobór mocy (grz. ) Norm (min. -max) [kW]0, 8 (0, 3-1, 6)

Szczegóły produktu

Moc urządzenia
2. 5 kW
Sterowanie Wi-Fi
TAK - opcjonalnie
Jonizator
NIE
Powierzchnia pomieszczenia
do 30mkw
Grzałka tacy ociekowej
Gwarancja
5 lat
Szerokość jedn. [cm]
87

Montaż klimatyzacji

Ustawa f-gaz

W związku z wejściem w życie Ustawy F-gazowej z dnia 15 maja 2015r., (pełny tekst ustawy f-gazowej) osoby prywatne zakupujące klimatyzator muszą:

 • przedstawić numer certyfikatu firmy lub osoby, która będzie montowała zakupioną klimatyzację (lista uprawnionych osób znajduje się tutaj, a firm tutaj)
 • lub posiadać osobiście certyfikat personalny

 • W przypadku zakupu na firmę należy:

 • lub posiadać certyfikat dla przedsiębiorcy
 • lub w przypadku odsprzedaży urządzenia podpisać oświadczenie (pobierz treść oświadczenia)
 • Komentarze (0)

  Brak komentarzy - może będziesz pierwszy? :)

  Urządzenie modułowe Haier 1u25s2sm1fa Nr

  Bezpośredni link do pobrania Urządzenie modułowe Haier 1u25s2sm1fa Nr

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Urządzenie modułowe Haier 1u25s2sm1fa Nr

  Grzanie przy -15 °CxChłodzenie przy -10 °CBardzo cichy19 dB(A)Sterowanie Wi-FiopcjaKarta On/OffPrzepływ powietrza 3DInteligentne odszranianie