Wymiary produktu 4moms 4m 006 01

4moms 4m 006 01 jest produktem o wymiarach 118 cm x 78 cm x 79 cm (szerokość x głębokość x wysokość). Produkt ma wytrzymałą, wykonaną z drewna konstrukcję, dzięki czemu jest bardzo stabilny. W zestawie znajduje się regulowana głębokość, dzięki czemu można dopasować je do wielu różnych wielkości łóżek. Ponadto, 4moms 4m 006 01 jest wyposażony w siedem poduszek, które zapewniają dodatkowy komfort. Produkt jest łatwy w montażu i jest dostarczany z instrukcjami, które ułatwiają proces.

Ostatnia aktualizacja: Wymiary produktu 4moms 4m 006 01

Odpowiedzi

EKSPERT

czechy

odpowiedział(a) 02. 10. 2012 o 18:58

dane
a = 4 m
b = 20 cm = 0, 2 m
c = 4 cm = 0, 04 m _ wymiary deski
d = 500 kg/m^3 - gęstość suchego drewna sosnowego z tablic fizycznych OMIKRON, Ty sobie możesz poszukać wartość gęstości w tabeli w książce i wstawić taką jaką Ty masz... ale to niczego nie zmienia, bo gęstość zależy od stopnia wilgotności drewna, dla suchego śmiało można przyjąć 500 kg/m^3... znaczek m^3 to metr sześcienny
g = 10 N/ kg - przyspieszenie ziemskie
__________
sz m, - masa deski, F - ciężar deski

Ze wzoru na gęstość mamy d = m / V... mnożę obustronnie równanie przez V
d * V = m, czyli masa
m = d * V ----podstawiam dane
m = 500 kg/m^3 * a * b * c... bo a * b *c daje objętość V
m = 500 kg/m^3 * 4m * 0, 2 m * 0, 04 m
m = 500 kg/m^3 * 0, 032 m^3
m = 16 kg ___masa deski to 16 kg
Ciężar F = m * g... podstawiam
F = 16 kg * 10 N/kg
F = 160 N - CIężar deski wynosi 160 N... :)

Uważasz, że ktoś się myli?

lub

Przesuwne i automatyczne bramy wjazdowe o długości 4 metry - nowoczesne

Nowoczesna architektura coraz częściej pojawia się w przestrzeni publicznej. Osoby decydujące się na współczesne budynki, muszą mieć na uwadze, że ich dopełnieniem powinno być awangardowe ogrodzenie. Proponujemy zatem Państwu jeden z elementów, bez którego nie można obejść się, tworząc przyciągające wzrok i bezpieczne płoty. Nowoczesne bramy przesuwne o długości 4m to odpowiedź na potrzeby tych z Państwa, którym zależy na niebanalnym, ale także praktycznym rozwiązaniu. Jest to alternatywa dla bram dwuskrzydłowych, które także znajdują się w naszej ofercie.

4-metrowa przesuwna brama wjazdowa automatyczna czy manualna - co wybrać? 

W poniższej ofercie można odnaleźć rozmaite wzory bram, które na życzenie Państwa mogą przybrać formę manualnej lub automatycznej. Drugie z rozwiązań wyposażone zostały w specjalne automaty do bram, które odpowiadają za sterowanie całą konstrukcją. Tę osadzono na niewielkim fundamencie, w którym umieszczono szynę. Sama brama zaś zawisła nad ziemią na wysokiej klasie nowoczesnych słupkach ogrodzeniowych, dzięki czemu żadnego problemu nie stanowi jej otwieranie i zamykanie, które sterowane jest pilotem.

Bezpieczna i trwała automatyczna brama wjazdowa 4 m dla Ciebie!

Bramy przesuwne oferowane w tej kategorii, jak również inne elementy ogrodzenia, takie jak przęsła czy nowoczesne furtki, wykonane zostały z użyciem nowoczesnych technologii. Stal nierdzewna została nie tylko ocynkowana, ale także pomalowana proszkowo, co sprawia, że bramy służą użytkownikom przez wiele lat, ciesząc oko samych właścicieli, jak i ich sąsiadów, a co najważniejsze — dają im 100% poczucie bezpieczeństwa. Każdy element oferty posiada bowiem certyfikat CE.

Nowoczesne bramy przesuwne 4m z automatem — dlaczego warto?

Niepisana zasada mówi, że zadbana działka zaczyna się od wjazdu. Coś w tym jest, bo ogrodzenie to pierwszy element, który rzuca się w oczy przy oglądaniu domu. Dlatego tak ważne jest, aby zabezpieczyć posesję ładną bramą. Oczywiście jej wygląd nie jest najważniejszy, ale jeżeli może chronić posesję, a przy okazji cieszyć oko, to dlaczego by tego nie połączyć? Najlepszym rozwiązaniem wydają się być nowoczesne bramy przesuwne 4m z automatem — są one zarówno pokaźne, jak i solidne. Przede wszystkim jednak są wygodne, a to duży plus.

Nowoczesne bramy przesuwne 4m zostały stworzone z myślą o komforcie wszystkich osób, które na co dzień korzystają z wjazdów na posesje. Ich tradycyjne odpowiedniki — bramy dwuskrzydłowe — mają pewne ograniczenia co do przestrzeni, w których można je otwierać. Dzięki innowacyjnej konstrukcji bramy przesuwne nie mają takich ograniczeń. Można je zamontować zarówno na małej, jak i dużej działce. Przy tym rodzaju ogrodzenia nie jest także ważne miejsce parkingowe. Samochód można bezpiecznie zaparkować nawet w niewielkiej od bramy przesuwnej.

Dodatkowo bramy przesuwne z automatem to także komfort użytkowania. Ich nowoczesna wersja wyposażona w specjalny automat sterujący konstrukcja pozwala na swobodne otwieranie i zamykanie bramy bez konieczności wychodzenia z samochodu. To bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie jeżeli na posesję wjeżdża się z małej uliczki, na której trudno jest zaparkować samochód.

Bramy panelowe przesuwne 4m — gdzie zamontować?

Bramy panelowe przesuwne 4m montuje się w miejscu wyznaczonym na wjazd. Jego dokładne miejsce planuje się zazwyczaj na podstawie dwóch czynników — szerokości samochodów, które będą z niego korzystać oraz komfortu wjazdu do garażu. W przypadku zwykłych samochodów osobowych szerokość wjazdu nie przekracza zazwyczaj 6 metrów. Jego wielkość planowana jest z lekkim marginesem miejsca, aby zniwelować możliwość uszkodzenia auta podczas wjazdu na posesję.

Szerokość bramy przesuwnej jest zależna od wielkości wjazdu. Dostępne w tej kategorii nowoczesne bramy przesuwne 4m są jednymi z najbardziej klasycznych wymiarów ogrodzeń. Jej szerokość jest na tyle wygodna, że pozwala na swobodny wjazd samochodu na posesję. Jeżeli warunki terenowe Państwa posesji pozwalają na przygotowanie większego wjazdu, to polecamy rozważyć opcję bram przesuwnych 5-metrowych, które również znajdują się w naszym sklepie.

Nowoczesne bramy przesuwne 4m z napędem — na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Szerokość nowoczesnej bramy przesuwnej jest jednym z głównych puntów podczas wyboru odpowiedniego produktu. Nie jest natomiast jedyny. Ważnym aspektem, na który również należy zwrócić uwagę podczas zakupów, jest jakoś wykonania danej bramy. To przecież wieloletnia inwestycja. W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć bramy nawet z 5-letnią gwarancją. Daje ona pewność, że produkty dostępne w naszej ofercie są wykonane z jakościowych materiałów.

Nasze bramy wjazdowe przesuwne 4 m zostały wyprodukowane ze stali nierdzewnej, która dodatkowo przeszła proces ocynkowania. Zabieg ten zabezpiecza stal przed korozją. To jednak niejedyne zabezpieczenie stali, które wykorzystano przy produkcji bram oferowanych w naszym sklepie. Wszystkie nowoczesne bramy przesuwne 4m z napędem, czy bez, zostały dodatkowo zabezpieczone dopełniającą warstwą lakieru. Proces ten przeprowadzono metodą proszkową, która uważana jest za jedną z najtwardszych technik nakładania lakieru.

W przypadku bram przesuwnych najlepiej jest się kierować jakością wykonania. Ogrodzenia wykonane z dobrych materiałów będą w stanie przetrwać kilka lat w niezmienionym stanie. Cena powinna być sprawą drugorzędną, jednak rozumiemy, że zakup takiej bramy może obciążyć budżet. Dlatego przygotowaliśmy specjalny system ratalny, dzięki któremu bez problemu każdy nasz Klient może pozwolić sobie na zakup nowoczesnej bramy przesuwnej 4m.

Nowoczesne bramy przesuwne 4m z napędem w Centrum Ogrodzeń Magnolia

Jesteśmy ekspertami w branży ogrodzeniowej. W naszym sklepie znajdą Państwo kilkanaście propozycji nowoczesnych bram przesuwnych 4m z napędem, lub manualnych. Wszystkie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jako specjaliści jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Zapewniamy całodobową obsługę, aby ułatwić naszym Klientom proces zakupowy. Dodatkowo służymy fachową poradą.

Naszym Klientom udostępniamy także wiele kanałów możliwej komunikacji. Można napisać do nas maila, lub zadzwonić. Oferujemy także możliwość wideorozmowy, podczas której nasi specjaliści doradzą w wyborze najlepszego produktu.

Proces realizacji zamówienia rozpoczynamy niezwłocznie (o ile produkt znajduje się magazynie). Oferujemy także transport ta terenie całej Polski, a dodatkowy asortyment dodany do transportu nie ma ograniczeń wagowych. To wszystkie sprawia, że nasi Klienci chętnie kupują u nas nowoczesne bramy przesuwne 4m, 5m, bramy dwuskrzydłowe oraz inne produkty dostępne w naszej ofercie. Zapraszamy do kontaktu!


Istnieje możliwość odbioru zamówienia w naszym punkcie wysyłkowym - woj. świętokrzyskie, Bidziny kod pocztowy: 27-532.
(Po wcześniejszym kontakcie i ustaleniu terminu - 519 495 704) 

 

 

I. Brama przesuwna

Brama przesuwna oferowana jest w trzech wysokościach: 1, 20 m; 1, 5m oraz 1, 7 m. Szerokość bramy to 4m + ok 2 m to przeciwwaga, razem ok 6m. Istnieje możliwość zamówienia bramy o niestandardowych rozmiarach i wzorach.

Brama przesuwna posiada:

 • Pionowe elementy wykonane z profili o wymiarach 18 x 18 mm, zabezpieczonych od góry zaślepkami z tworzywa sztucznego,
 • Dwa usztywnienia pionowe o wymiarach 40 x 40, przy grubości ścianki profilu 2 mm,
 • Dwa poziome profile konstrukcyjno-mocujące o wymiarach 40 x 20 mm, przy grubości ścianki profilu 1, 5 mm.

Odległość pomiędzy sztachetami wynosi 12 cm.

Uwaga! W komplecie z bramą są wózki jezdne i rolki.

Brama posiada wykończenie surowe do pomalowania we własnym zakresie przez zamawiającego.

Istnieje również możliwość skręcania profili pionowych kwadratowych (tzw. sztachet).

Brama przesuwna STANDARD surowa (bez malowania) wykonana jest metodą bezspawową. Rozwiązanie to zmniejsza ryzyko korozji oraz gwarantuje identyczne łączenia na każdym przęśle, przez co są one wytrzymałe, równe, gładkie i estetyczne.

Zapraszamy również do składania zamówień poprzez zakładkę "kontakt z nami".

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz 8:00-16:00 pod numerem telefonu podanym na dole ekranu.

Uwaga! Koszt transportu jest uzależniony od odległości do miejsca dostarczenia produktu. Prosimy o kontakt w celu wyliczenia tego kosztu.

Przykładowa realizacja

II. Zestaw promocyjny CONNEXOON + Elixo 500 3S io (20% taniej)

Dopłacasz tylko 130 zł do napędu do bramy i otrzymujesz centralkę Connexoon!

Zapewnij sobie odrobinę komfortu poprzez sterowanie napędem do bram Somfy za pomocą smartfona.

Po ciężkim dniu pracy, gdy zbliżasz się do domu nie musisz się już zastanawiać gdzie jest pilot. Pilot jest zawsze z Tobą jeśli smartfon jest przy Tobie.

W zestawie:

1. Connexoon - centrala sterująca

2. Elixo 500 3S io - napęd do bramy przesuwnej

3. Pilot Keygo (2 sztuki) obsługuje do 4 urządzeń

4. Zestaw fotokomórek Masters Pro Bitech (2 sztuki)

Najważniejsze zalety i korzyści

 1. Mobilny dostęp do urządzeń Somfy
 2. Tworzysz nowe scenariusze podłączonych urządzeń (alarm, oświetlenie, napędy do bram)

Centralny system CONNEXOON Access

Wygoda

 • Zapewnij sobie komfort i otwórz bramę, drzwi garażowe, włącz światło w domu na chwilę przed powrotem jednym przyciskiem na smartfonie. Następnie zamknij wszystkie bramy i drzwi automatycznie po zaparkowaniu samochodu.

Łatwość montażu urządzenia

 • Do montażu urządzenia i podłączenia urządzeń np. napędu do bramy nie jest potrzebny dostęp do Internetu w miejscu instalacji. Connexoon Access instaluje się w prosty sposób w trybie Plug & Play

Powitanie w domu

 • System GPS wykryje, że zbliżasz się do domu i na chwilę przed Twoim przyjazdem (zgodnie z ustawieniami) przekaże sygnał do systemu Connexoon, który przekaże polecenie otwarcia napędu do bramy i garażowej oraz zapali światło przed samym przyjazdem.

Pełna kontrola dostępu

 • Możesz sprawdzić liczbę wejść i stan alarmu jednym kliknięciem na smartfonie, dzięki temu upewnisz się, że dom jest bezpieczny, nawet jeśli Ty jesteś w innym miejscu.

Napęd do bramy przesuwnej Elixo 500 3S io

Wytrzymały, trwały i cichy napęd do bram przesuwnych.

Centrala 3S: łatwa instalacja, możliwość ustawiania parametrów pracy, intuicyjna obsługa.

Niezawodność i trwałość napędu do bram

 • Praca do 30 cykli na dobę dla bramy o wadze 500 kg i długości 8 metrów
 • Na ostatnim etapie łagodne domykanie się bramy
 • Sprawdzony układ mechaniczny wykorzystujący 30 lat doświadczeń producenta

Komfortowe użytkowanie i bezpieczeństwo

 • Zaleta prędkości: w czasie 15 sek. przesuwanie bramy o 3 metry
 • Możliwość odblokowania bramy przesuwnej kluczykiem od wewnątrz
 • Cicha praca
 • Blokowanie się napędu bramy dzięki fotokomórkom

Technologia io-homecontrol®

 • Możliwość podłączenia do wszystkich produktów Somfy wykonanymi w technologii io
 • Każdy nadajnik dwukierunkowy otrzymuje sygnał zwrotny od sterowanego obiektu. Oznacza to, że na bieżąco możemy kontrolować czy dane urządzenie wykonało przekazaną komendę do samego końca, np. brama przesuwna została zamknięta
 • Połączenie z systemem TaHoma umożliwia zdalne sterowanie napędem i kontrolę pozycji, w jakiej aktualnie znajduje się brama przesuwna.

III. Listwa zębata 4m

Listwa zębata stalowa ocynkowana z tulejami montażowymi.

Charakterystyka produktu:

 • długość 4m
 • grubość 10mm lub 8mm
 • stalowa ocynkowana
 • 3 tuleje montażowe
 • moduł 4

Wymiary produktu 4moms 4m 006 01

Bezpośredni link do pobrania Wymiary produktu 4moms 4m 006 01

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Wymiary produktu 4moms 4m 006 01